header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Walne zebranie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
sobota, 01 listopada 2014 00:00

Zarząd Studenckiego Klubu Turystycznego "PŁazik" zaprasza na

WALNE ZEBRANIE,

które odbędzie się 15 listopada 2014 r. (sobota)

I termin: godzina 17:00

II termin (w przypadku braku quorum) godzina 17:30

 

Miejscem zebrania będzie sala konferencyjna w I Domu Studenta na pierwszym piętrze (al. Politechniki 3b).

 

Bardzo prosimy o punktualne przybycie i zanotowanie uwag dotyczących działalności Klubu. Jednocześnie przypominamy, że według Statutu SKT PŁazik (...)Walne Zgromadzenie jest naczelną władzą Klubu oraz do udziału w Walnym Zebraniu zobowiązani są wszyscy członkowie zwykli SKT PŁazik(...).

Poprawiony: poniedziałek, 03 listopada 2014 07:26
 
YAPA- pierwsze podejście PDF Drukuj Email
Wpisany przez Frodo   
poniedziałek, 13 października 2014 17:16

Między 13 - 15 marca 2015 odbędzie się jubileuszowy 40. OSPPT YAPA 2015.

Porzebujemy Waszego wsparcia, doświadczenia i zaangażowania. Naturalnie chcielibyśmy, aby przyszłoroczna edycja była przepełnina odwołaniami do minionych przeglądów, wskazujących na 40 lat istnienia YAPY i podkreślająca, jaki kawał dobrej robotybrać studencka różnych pokoleń odwaliła organizując kolejne edycje. Jak długa i fascynująca to będzie opowieść zależy też od Was.

Potrzebujemy inspiracji, których będziemy mogli użyć do przygotowania różnych wydawnictw podsumowujących 40 lat YAPY, a także motywów do użycia podczas samego Jubileuszu. Jeśli posiadasz jakiekolwiek historyczne yapowe przedmioty-  ulotki gazety, zdjęcia, gdżety, etc- niezależnie czy w formie cyfrowej, czy papierowej/ materialnej- to zgłoś się do organizatorów. Na wagę złota są także same pomysły i wpomnienia. Być może pamiętasz jakieś zabawne anegdoty albo mógłbyś opisać historię związan z Yapą sprzed lat w formie notatki/ dłuższego opowiadania. Zależy nam na wszystkim, czym możemy się inspiwać przygotowując jubileusz, a także motywy do opowiedzenia podczas samej imprezy. Wasze pomysły będzie zbierać Natalia Santisteban-Wójcik. Piszcie do niej na adres: natalia[maupa]yapa.art.pl. I nie zwlekajcie- odezwijcie się do końcalistopada, abyśmy mieli zas to wszystko zagospodarować !!!

Poprawiony: poniedziałek, 13 października 2014 17:33
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 39