header

Lokalizacja klubu

VII DS PŁ
al. Politechniki 9
Parter (wejście przez portiernię, lub za akademikiem)

Więcej…

Kalendarz

Więcej…

SKT "PŁazik"
Sylwester w Ślesinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Asia Simińska   
niedziela, 03 sierpnia 2014 00:00

Najdroższe PŁaziki!

Sezon Ślesińskich swawoli niestety powoli dobiega końca. Zgodnie z tradycją planuemy pożegnać go w niepowtarzalny i iście Płazikowy sposób- podczas Sylwestra Ślesińskiego, który w tym roku wypada w środę 27.08.2014. Zabawę rozpoczniemy biesiadą o 20:00, po której tańce i śpiewy przerwie dopiero brzask słońca. Po krótkiej drzemce i śniadaniu Kulig Noworoczny uświetni całość obchodów. Jak to podczas tradycyjnyh sylwestrów przebranie i szampański nastrój są mile widziane. Obowiązuje symboliczna ściepka na żrełko i alkohl wynoszaca dla dzieci 15zł i dla dorosłych 30 zł.

Szampańska zabawa Sylwestrowa rozpocznie jednocześnie turnus roboczy zwijania obozu. Od czwartku do niedzieli będziemy w pocie czoła porządkować teren, by przywrócić mu stan srzednaszego przybycia. Zapraszamy do zbijania stawek na przyszły sezon Ślesiński!

Poprawiony: poniedziałek, 13 października 2014 17:33
 
Ślesin 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Asia Simińska   
poniedziałek, 09 czerwca 2014 00:00

Wytworne Pani i Panowie!

Z wielką przyjemnością spieszymy zawiadomić, że "Ślesin", nasz kochany PŁazikowy Obóz Sportów Wodnych liczy sobie aż 35 lat! Aby nie śpiewać "czterdzieści lat minęło jak jeden dzień" warto świętować tą wpółkrągłą rocznicę w trzy dni, już w weekend 11-13 lipca 2014.

Atrakcje:

- Cztery żywioły: woda i ogień, tańce i bigos!

- W piątek, przy ognisku, wystąpi gwiazda PŁazikowych imprez- Grzmiąca Półlitrów. Na zagrychę bigos, na dobry wieczór grzaniec.

- W sobotę na wodzie oczaruje was światowej sławy iluzjonista, prestigiditator mag- Arsen Lupin, znany pod enigmatycznym przezwiskiem "Czarodziej". Na zakąskę tort, na szum w uszach- szampan.

Cena za wstęp na imprezowy weekend wynosi 30zł. Przypominamy, że za pobyt członkowie kluby i wielcy sympatycy Ślesina oraz studenci płacą 25 zł/ dzień (pozostali 30zł/ dzień). opcjonalnie można zamówić wyżywienie (śniadanie, obiady i kolacje) za 29zł/ dzień.

Prosimy o potwierdzenie przybycia mailem, pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do czwartku 10.07.2014. Potwierdzenie powinno zawierać:

- Listę przybyłych osób,

- liczbę potrzebnych noclegów w namiocie/ przyczepie- nocleg jest zarezerwowany dopiero po otrzymaniu potwierdzenia od kadry.

- licznę zamawianych posiłków (rezerwacja automatyczna po wysłaniu maila).

 

Do zobaczenia!

Poprawiony: poniedziałek, 13 października 2014 17:33
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 37