header

Lokalizacja klubu

VII DS PŁ
al. Politechniki 9
Parter (wejście przez portiernię, lub za akademikiem)

Więcej…

Kalendarz

Więcej…

SKT "PŁazik"
Ślesin Watersport Camp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
poniedziałek, 20 maja 2013 00:00

Co w kalendarzu imprez PŁazika powtarza się rokrocznie od 1979 roku? To nie urodziny Wujka, to też nie Yapa- lecz ŚLESIN WATERSPORT CAMP!

Kolejny sezon PŁazików w Ślesinie

To już kolejna edycja niesamowitej zabawy na nartach wodnych, wakeboardzie, windsurfingu, kajakach, żaglówkach, katamaranie i wielu innych sprzętach, o których można by się rozpisywać w nieskończoność. Dla tych, których jeszcze tam nie było garść niezbędnych informacji: na poszczególnych turnusach gościom oferujemy wyżywienie, noclegi oraz możliwość korzystania ze sprzętu sportowego. Obóz rozbity jest nad Jeziorem Ślesińskim, dysponujemy tam dwoma pomostami oraz piaszczystą plażą. Wieczorami budzi się w nas imprezowy duch i do świtu śpiewamy w blasku ogniska przy akompaniamencie gitar.

Sportowa codzienność

Dni w obozie upływają zwykle na uprawianiu wszelakich sportów, wycieczkach rowerowych, spacerach czy też po prostu na leniuchowaniu. Ślesin jest miejscem, gdzie przyjeżdżają nie tylko wytrawni wodniacy, ale również osoby, dla których mokra przygoda dopiero się zaczyna. Na początku każdego z turnusów organizujemy grupowe szkolenia polegające na teoretycznym wytłumaczeniu zasad korzystania ze sprzętów wodnych. Prezentujemy wówczas cały dostępny u nas asortyment. Uczymy jak utrzymać prawidłową postawę podczas pływania na nartach czy wakeboardzie, jak pracować wiosłami kajakowymi i jak zrobić użytek z wszelakich żagli czy to windsurfingowych czy PX – owych.  Każdy przeszkolony uczestnik obozu może korzystać ze sprzętu o dowolnej porze dnia i w zależności od swoich umiejętności samemu bądź pod czułym okiem instruktora.

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2013 18:01
 
Spotkanie Porajdowe "Jura 2013" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
wtorek, 14 maja 2013 09:15

Już za nami 39. edycja Rajdu Politechniki Łódzkiej "Jura". Pogoda, humory, uczestnicy- wszyscy spisali się na medal! Czas więc na małe wspominki, do których okazją będzie:

SPOTKANIE PORAJDOWE RAJDU "JURA"

21 maja 2013

o godz. 20:00

w siedzibie klubu (al. Politechniki 9).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi emocjami, posłuchać ciekawostek z rajdu, lub tylko posiedzieć i miło spędzić czas w dobrze znanym "Rajdowym" gronie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam i jednocześnie przypominam, że mamy w Klubie taką małą tradycję, która nakazuje nam pozostawić samochody w domach i na zebrania przychodzić pieszo lub przy małym wsparciu łódzkiego MPK. Tak wspieramy mocno nadwątlone zdrowie naszego środowiska i jednocześnie zapewniamy lepszą zabawę przy małej asyście klubowej lodóweczki ;-)

Poprawiony: wtorek, 14 maja 2013 09:29
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 36