header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Spotkanie PoYapowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Świstak   
niedziela, 18 marca 2012 14:38

Yapa przebrzmiała, sprzątaczki się naklęły, większość organizatorów odchorowała i odespała co swoje więc najwyższy czas na podsumowanie. Każdy kto chciałby uściskać Dyrektora Jakóbczaka, albo wyrazić swe niezadowolenie z pracy którejkolwiek sekcji niech przybędzie na zebranie we wtorek 20.03 na godzinę 19.00 do naszej kochanej siedziby i się wypowie albo niech zamilknie na wieki.

Kolejna okazja do ściskania dyrektora i każdego z organizatorów nadarzy się w sobotę 24.03 o godzinie 19.00 w Cottonie, kiedy to oficjalnie i obficie oblejemy podczas imprezy PoYapowej cały trud i oddanie wszystkich, dzięki którym Yapa się odbyła. W nawiązaniu do bolidu, który przez trzy dni uatrakcyjniał wygląd sceny, tematem przewodnim imprezy będą: "Mechanicy i Hostessy, czyli życie w pit-stopie". Zachęcamy do przebrania i tłumnego przybycia!

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2012 18:40
 
Impreza PrzedYapowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Frodo   
środa, 08 lutego 2012 14:25

Drogie PŁaziki i Sympatyki!

Świadomi ogromnej potrzeby integracji między organizatorami kolejnej YAPY pragniemy obwieścić, wzorem roku ubiegłego, spotkanie przedYapowe. Zapraszamy na nie wszystkich byłych i obecnych wolontariuszy tworzących Przegląd (nawet z przyległościami). Pragniemy, aby to spotkanie było przyczynkiem do stworzenia jeszcze silniejszych więzów między organizatorami, a także niejako przy okazji, chwilą wytchnienia w tym najtrudniejszym dla nas okresie przygotowań do najbliższej edycji YAPY.

Impreza odbędzie się 17 lutego w Oberży Folkowej ZAPIECEK (ul. Piotrkowska 43, http://zapiecek.art.pl/ ). Start o godz. 20:00 w dolnej sali lokalu. Jesteśmy świadomi, że nie musimy nikogo zachęcać do przybycia mokrym poczęstunkiem, ale i tak stawiamy ogromną beczkę złotego trunku.

Tych z Was, którzy mają jakiekolwiek uwagi na temat YAPY już teraz lub też chcieliby dowiedzieć się co wokół YAPY obecnie się dzieje, zapraszamy na cotygodniowe zebrania PŁazika (wiadomo: wtorek, 20:00, VII DS).

Poprawiony: środa, 08 lutego 2012 22:04
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 36 z 39