header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Ze Ślesina do Łodzi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
wtorek, 24 września 2013 00:00

Wraz z nadejściem pierwszych dni października klub przywraca dawny porządek cowtorkowych zebrań.

Mamy nadzieję, że przez okres wakacyjnych wyjazdów i szaleństw wszelakich udało się wam odzipnąć od zgiełku miasta i nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami. Już 1 października, zgodnie z tradycją, rozpoczynają się co-wtorkowe zebrania w siedzibie klubu.

 

Impreza poślesińska

Tegoroczne podsumowanie sezonu będzie miało miejsce w  "Czekolada Retro Cafe". Lokal ten znajduje się na Moniuszki 11 w Łodzi. Impreza rozpocznie się standardowo o 20.00. W lokalu jest salka z zabawkami (takimi dla dzieci) więc pociechy i małe PŁaziki, nie będą mogły być wytłumaczeniem dla waszej (niedoszłej i bardzo niemile widzianej) absencji!

Tradycyjnie przyznane zostaną "Sławomiry" za najwybitniejsze osiągnięcia minionego sezonu. Koniecznie zabierzcie dobry humor, wspomnienia z minionego sezonu, znajomych, wygodne buty do tańczenia i jakąś niespodziankę ;-)
Podsumowując: widzimy się w sobotę 5.10.2013 o 20:00 w Czekolada Retro Cafe na Moniuszki 11.
Poprawiony: niedziela, 03 listopada 2013 16:33
 
Ślesin Watersport Camp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
poniedziałek, 20 maja 2013 00:00

Co w kalendarzu imprez PŁazika powtarza się rokrocznie od 1979 roku? To nie urodziny Wujka, to też nie Yapa- lecz ŚLESIN WATERSPORT CAMP!

Kolejny sezon PŁazików w Ślesinie

To już kolejna edycja niesamowitej zabawy na nartach wodnych, wakeboardzie, windsurfingu, kajakach, żaglówkach, katamaranie i wielu innych sprzętach, o których można by się rozpisywać w nieskończoność. Dla tych, których jeszcze tam nie było garść niezbędnych informacji: na poszczególnych turnusach gościom oferujemy wyżywienie, noclegi oraz możliwość korzystania ze sprzętu sportowego. Obóz rozbity jest nad Jeziorem Ślesińskim, dysponujemy tam dwoma pomostami oraz piaszczystą plażą. Wieczorami budzi się w nas imprezowy duch i do świtu śpiewamy w blasku ogniska przy akompaniamencie gitar.

Sportowa codzienność

Dni w obozie upływają zwykle na uprawianiu wszelakich sportów, wycieczkach rowerowych, spacerach czy też po prostu na leniuchowaniu. Ślesin jest miejscem, gdzie przyjeżdżają nie tylko wytrawni wodniacy, ale również osoby, dla których mokra przygoda dopiero się zaczyna. Na początku każdego z turnusów organizujemy grupowe szkolenia polegające na teoretycznym wytłumaczeniu zasad korzystania ze sprzętów wodnych. Prezentujemy wówczas cały dostępny u nas asortyment. Uczymy jak utrzymać prawidłową postawę podczas pływania na nartach czy wakeboardzie, jak pracować wiosłami kajakowymi i jak zrobić użytek z wszelakich żagli czy to windsurfingowych czy PX – owych.  Każdy przeszkolony uczestnik obozu może korzystać ze sprzętu o dowolnej porze dnia i w zależności od swoich umiejętności samemu bądź pod czułym okiem instruktora.

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2013 18:01
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 38