header

Lokalizacja klubu

VII DS PŁ
al. Politechniki 9
Parter (wejście przez portiernię, lub za akademikiem)

Więcej…

Kalendarz

Więcej…

SKT "PŁazik"
JURA 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 18:14

Czy masz ochotę poszukać Dupy Słonia i Czarcich Wrót? Czy odważysz się sprawdzić na własnej skórze działanie Źródła Miłości? I czy Maczugą Herkulesa można sobie nabić guza? Jeśli tak, krzycz więc dumnie: Niech to szlak!

Jura 2013

Niech to szlak to hymn pochwalny ku czci wijących się, górskich ścieżek. Jeśli masz dość sił w nogach i energii w płucach wyrusz na 39. Rajd Politechniki Łódzkiej „Jura 2013”, odbywający się w dniach 10 – 12 maja 2013.

 

Nie tylko pieszo, nie tylko z plecakiem

W tym roku organizatorzy zaplanowali kilka tras, tym razem nazywanych maNerwami. Pierwszą z nich jest tradycyjna trasa piesza, na której wygodne buty i plecak z pasem biodrowym to podstawa. Druga trasa to ukłon w stronę wielbicieli dwóch kółek, która prowadzić będzie szlakami rowerowymi Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Dla miłośników wolnych od ciężarów ramion i nieśpiesznego kroku uruchomiono trasę stacjonarną.

O dokładnym przebiegu tras możecie wyczytać na stronie www.jura.plazik.pl

 

Gdzie kończymy i gdzie zaczynamy?

Wszystko zaczyna się i kończy w pociągu rajdowym, ot taka niemal półwieczna tradycja. A w międzyczasie zabawiamy się w Michała Anioła- rzeźbiąc mięśnie ud i łydek, w Macieja Kuronia – piekąc kiełbaski na kozackiej imprezie zakończeniowej, a także w autorkę „Nad Niemnem” zachwycając się bogatą fauną i florą Ojcowskiego Parku Narodowego.

Gorąco zachęcamy do zapisów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: poniedziałek, 08 kwietnia 2013 18:20
 
Wielkanocne Jajeczko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
piątek, 29 marca 2013 16:19

Ale to naprawdę Wielkanoc!

Za oknami spoczywa potężna ilość coraz to mniej białego śniegu, wcale nie dając tym samym znać o obecnej Wiośnie. Ale to taki mały kaprys tegorocznej aury, którą postaramy się rozgrzać Wielkanocnymi życzeniami:

Wszystkiego co najlepsze

na Święta Wielkiej Nocy,

wiosennych nastrojów,

ciepłej, radosnej atmosfery,

miłych spotkań z Najbliższymi

oraz smacznego jajka

Życzy:

Zarząd SKT PŁazik

 

 

 

Międzyklubowe Wielkanocne Jajeczko

Zapraszamy wszystkich chętnych na tradycyjne Wielkanocne Jajeczko! Spotkanie odbędzie się w Lany Poniedziałek o godz. 12:00 w barze "Pod Modrzewiem" na zbiegu ulic Okólnej i Żółwiowej. Wielkanocne przysmaki z pewnością podkreślą charakter spotkania i umilą wspólną biesiadę.

Poprawiony: piątek, 29 marca 2013 16:48
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 36