header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Spotkanie Porajdowe "Jura 2013" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
wtorek, 14 maja 2013 09:15

Już za nami 39. edycja Rajdu Politechniki Łódzkiej "Jura". Pogoda, humory, uczestnicy- wszyscy spisali się na medal! Czas więc na małe wspominki, do których okazją będzie:

SPOTKANIE PORAJDOWE RAJDU "JURA"

21 maja 2013

o godz. 20:00

w siedzibie klubu (al. Politechniki 9).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi emocjami, posłuchać ciekawostek z rajdu, lub tylko posiedzieć i miło spędzić czas w dobrze znanym "Rajdowym" gronie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam i jednocześnie przypominam, że mamy w Klubie taką małą tradycję, która nakazuje nam pozostawić samochody w domach i na zebrania przychodzić pieszo lub przy małym wsparciu łódzkiego MPK. Tak wspieramy mocno nadwątlone zdrowie naszego środowiska i jednocześnie zapewniamy lepszą zabawę przy małej asyście klubowej lodóweczki ;-)

Poprawiony: wtorek, 14 maja 2013 09:29
 
JURA 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 18:14

Czy masz ochotę poszukać Dupy Słonia i Czarcich Wrót? Czy odważysz się sprawdzić na własnej skórze działanie Źródła Miłości? I czy Maczugą Herkulesa można sobie nabić guza? Jeśli tak, krzycz więc dumnie: Niech to szlak!

Jura 2013

Niech to szlak to hymn pochwalny ku czci wijących się, górskich ścieżek. Jeśli masz dość sił w nogach i energii w płucach wyrusz na 39. Rajd Politechniki Łódzkiej „Jura 2013”, odbywający się w dniach 10 – 12 maja 2013.

 

Nie tylko pieszo, nie tylko z plecakiem

W tym roku organizatorzy zaplanowali kilka tras, tym razem nazywanych maNerwami. Pierwszą z nich jest tradycyjna trasa piesza, na której wygodne buty i plecak z pasem biodrowym to podstawa. Druga trasa to ukłon w stronę wielbicieli dwóch kółek, która prowadzić będzie szlakami rowerowymi Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Dla miłośników wolnych od ciężarów ramion i nieśpiesznego kroku uruchomiono trasę stacjonarną.

O dokładnym przebiegu tras możecie wyczytać na stronie www.jura.plazik.pl

 

Gdzie kończymy i gdzie zaczynamy?

Wszystko zaczyna się i kończy w pociągu rajdowym, ot taka niemal półwieczna tradycja. A w międzyczasie zabawiamy się w Michała Anioła- rzeźbiąc mięśnie ud i łydek, w Macieja Kuronia – piekąc kiełbaski na kozackiej imprezie zakończeniowej, a także w autorkę „Nad Niemnem” zachwycając się bogatą fauną i florą Ojcowskiego Parku Narodowego.

Gorąco zachęcamy do zapisów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: poniedziałek, 08 kwietnia 2013 18:20
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 20 z 38