header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Urodziny PŁazika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Frodo   
sobota, 07 stycznia 2012 11:39

Kochani!

Przypominamy wszystkim PŁazikom i Sympatykom, że już 14 stycznia o godz. 19:00, odbędą się obchody 45. urodzin Studenckiego Klubu Turystycznego PŁazik! Imprezę uświetni występ zespołu Grzmiąca Półlitrówa, a po koncercie przewidziana jest zabawa do białego rana przy muzyce tanecznej ;).

Ważnym punktem programu będzie pasowanie nowych członków SKT PŁazik (rytuał potocznie zwany "wciąganiem na członka") oraz wręczenie blach nowym członkom honorowym. Jest to jedyne takie wydarzenie w roku i nie sposób tego przegapić.

Impreza będzie miała miejsce w Klubie Studenckim Cotton (al. Politechniki 9a), a jej hasłem przewodnim będzie "więzienie". Osoby, które podejmą wyzwanie przybrania tematycznego stroju zostaną nagrodzone upominkami do odbioru w barze ;).

Do zobaczenia w sobotę, 14 stycznia! Tego wieczoru dajmy się uwięzić dobrej zabawie!

 
Nowa strona SKT PŁazik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
wtorek, 17 maja 2011 10:27

Witajcie!

Jako specjaliści od punktów kulminacyjnych, napięcia, dreszczy, emocji, a także fachowcy z zakresu zaskakiwania oddajemy tę oto świeżutką jak wiosenna trawa stronę SKT PŁazik! Stosując nieco już oklepaną metodę opartą na doświadczeniu naszych ojców, określaną mianem „metody prób i błędów", uzupełniliśmy zawartości większości z zakładek znajdujących się na stronie. Tym samym nie pozostaje nam nic innego niż przywitać Was serdecznie i ciepło ugościć!

Poprawiony: sobota, 07 stycznia 2012 11:49
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 37 z 39