header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Rayd poyapowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kaśka Olaczek   
środa, 28 marca 2012 20:49

Zapraszamy na VI RAYD POYAPOWY!

W tym roku Rayd odbędzie się w terminie 20-22 kwietnia, zaś miejscem wyprawy jest Beskid Żywiecki z zakończeniem w Chatce Skalance. Wyprawa ma charakter grano- śpiewano- imprezowy, zapraszamy więc wszystkich- nawet tych, którzy po górach jeszcze nie chodzili. Każdy da sobie radę!

Do wyboru proponujemy dwie trasy:

1. Lekką- prowadzoną przez Maćka "Świstaka" Bolanowskiego i Konrada "Erniego" Księżopolskiego. Oba noclegi planowane są w Chatce Skalance, zaś w ciągu dnia, wedle niecnego planu, po górach będzie można hasać na "lekko".

2. Dla niestrudzonych- prowadzoną przez Anne Baran i Wojtka Chaładaja. Planowany przebieg trasy: Rycerka Górna- Schronisko na Przegibku- Schronisko na Wielkiej Raczy (nocleg)- Chatka Skalanka (docelowo).

Zabierzcie ze sobą wszelkie dostępne instrumenty- od gitar, poprzez bębny, grzechotki, na turystycznych pianinach kończąc.

Do zobaczenia na szlaku!

Wszelkie informacje znajdziecie tutaj.

Poprawiony: niedziela, 08 kwietnia 2012 19:49
 
Spotkanie PoYapowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Świstak   
niedziela, 18 marca 2012 14:38

Yapa przebrzmiała, sprzątaczki się naklęły, większość organizatorów odchorowała i odespała co swoje więc najwyższy czas na podsumowanie. Każdy kto chciałby uściskać Dyrektora Jakóbczaka, albo wyrazić swe niezadowolenie z pracy którejkolwiek sekcji niech przybędzie na zebranie we wtorek 20.03 na godzinę 19.00 do naszej kochanej siedziby i się wypowie albo niech zamilknie na wieki.

Kolejna okazja do ściskania dyrektora i każdego z organizatorów nadarzy się w sobotę 24.03 o godzinie 19.00 w Cottonie, kiedy to oficjalnie i obficie oblejemy podczas imprezy PoYapowej cały trud i oddanie wszystkich, dzięki którym Yapa się odbyła. W nawiązaniu do bolidu, który przez trzy dni uatrakcyjniał wygląd sceny, tematem przewodnim imprezy będą: "Mechanicy i Hostessy, czyli życie w pit-stopie". Zachęcamy do przebrania i tłumnego przybycia!

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2012 18:40
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 37 z 40