header

Lokalizacja klubu

{article Siedziba klubu SKT PŁazik}{text} {readmore}{/article}

Kalendarz

{article Kalendarz}{text} {readmore}{/article}

SKT "PŁazik"
Impreza PrzedYapowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Frodo   
środa, 08 lutego 2012 14:25

Drogie PŁaziki i Sympatyki!

Świadomi ogromnej potrzeby integracji między organizatorami kolejnej YAPY pragniemy obwieścić, wzorem roku ubiegłego, spotkanie przedYapowe. Zapraszamy na nie wszystkich byłych i obecnych wolontariuszy tworzących Przegląd (nawet z przyległościami). Pragniemy, aby to spotkanie było przyczynkiem do stworzenia jeszcze silniejszych więzów między organizatorami, a także niejako przy okazji, chwilą wytchnienia w tym najtrudniejszym dla nas okresie przygotowań do najbliższej edycji YAPY.

Impreza odbędzie się 17 lutego w Oberży Folkowej ZAPIECEK (ul. Piotrkowska 43, http://zapiecek.art.pl/ ). Start o godz. 20:00 w dolnej sali lokalu. Jesteśmy świadomi, że nie musimy nikogo zachęcać do przybycia mokrym poczęstunkiem, ale i tak stawiamy ogromną beczkę złotego trunku.

Tych z Was, którzy mają jakiekolwiek uwagi na temat YAPY już teraz lub też chcieliby dowiedzieć się co wokół YAPY obecnie się dzieje, zapraszamy na cotygodniowe zebrania PŁazika (wiadomo: wtorek, 20:00, VII DS).

Poprawiony: środa, 08 lutego 2012 22:04
 
Urodziny PŁazika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Frodo   
sobota, 07 stycznia 2012 11:39

Kochani!

Przypominamy wszystkim PŁazikom i Sympatykom, że już 14 stycznia o godz. 19:00, odbędą się obchody 45. urodzin Studenckiego Klubu Turystycznego PŁazik! Imprezę uświetni występ zespołu Grzmiąca Półlitrówa, a po koncercie przewidziana jest zabawa do białego rana przy muzyce tanecznej ;).

Ważnym punktem programu będzie pasowanie nowych członków SKT PŁazik (rytuał potocznie zwany "wciąganiem na członka") oraz wręczenie blach nowym członkom honorowym. Jest to jedyne takie wydarzenie w roku i nie sposób tego przegapić.

Impreza będzie miała miejsce w Klubie Studenckim Cotton (al. Politechniki 9a), a jej hasłem przewodnim będzie "więzienie". Osoby, które podejmą wyzwanie przybrania tematycznego stroju zostaną nagrodzone upominkami do odbioru w barze ;).

Do zobaczenia w sobotę, 14 stycznia! Tego wieczoru dajmy się uwięzić dobrej zabawie!

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 38 z 40